Источник питания Li-Ion 2х18 В; Ширина кошения 48 см; Высота кошения 26-86 мм; Травосборник 55 л
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Объем травосборника | 55 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 25.9 кг |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5 Агод |
| Гарантія | 3 |
| Двигатель | безщітковий |
| Комплектация | Акумулятор - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Травозбірник - тканинний. Комплект для мульчування. Комплект кріпильних елементів |
| Матеріал корпусу косарки | сталь |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Нож | DT20671 |
| Номінальні обороти | 3300 об/хв |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Режим мульчування | Да |
| Рекомендована площа косіння | 800 кв.м |
| Робоча напруга | 18 В |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Травозбірник | тканинний |
Информация для заказа
- Цена: 57 199 ₴







