-18%

Газонокосарка електрична SEQUOIA, 1.4 кВт, ширина косіння 32 см, висота косіння 30-50-70 мм, травозбірник 30 л, вага 7.1 кг
5 589 ₴
4 588,85 ₴
- Готово к отправке
- Код: SELM1432
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Отдел продажвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мощность 1.4 кВт; Ширина кошения 32 см; Высота кошения 30-50-70 мм; Травосборник 30 л
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SEQUOIA |
| Страна производитель | Китай |
| Объем травосборника | 30 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Бічний викид | Нет |
| Гарантія | 2 |
| Двигатель | щітковий |
| Колеса передні/задні | 140 ⁄ 140 |
| Комплектация | Травозбірник - пластиковий - 1 шт. Комплект кріпильних елементів - 1 шт |
| Кількість положень косіння | 3 |
| Матеріал корпусу косарки | поліпропілен |
| Мощность двигателя | 1400 кВт |
| Привід на колеса | Нет |
| Регулювання висоти косіння | на осях |
| Режим мульчування | немає |
| Рекомендована площа косіння | 300 кв.м |
| Робоча напруга | 230 В |
| Тип інструмента | електричний |
| Травозбірник | пластиковий |
| Ширина кошения | 32 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 588,85 ₴









