-7%

Газонокосарка електрична SEQUOIA, 1.8 кВт, ширина косіння 38 см, висота косіння 30-75 мм, травозбірник 42 л, вага 11.5 кг
8 059 ₴
7 459,15 ₴
- Готово к отправке
- Код: SELM1838
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Отдел продажвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мощность 1.8 кВт; Ширина кошения 38 см; Высота кошения 30-75 мм; Травосборник 42 л
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SEQUOIA |
| Страна производитель | Китай |
| Объем травосборника | 42 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Бічний викид | Нет |
| Гарантія | 2 |
| Двигатель | щітковий |
| Колеса передні/задні | 140 ⁄ 200 |
| Комплектация | Газонокосарка SEQUOIA SELM1838. Комбінований травозбірник (42 л). Керівництво користувача. Набір кріпильних елементів. Гарантійний талон |
| Кількість положень косіння | 4 |
| Матеріал корпусу косарки | поліпропілен |
| Мощность двигателя | 1800 кВт |
| Привід на колеса | Нет |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Режим мульчування | Да |
| Рекомендована площа косіння | 600 кв.м |
| Робоча напруга | 230 В |
| Тип інструмента | електричний |
| Травозбірник | тканинно-пластиковий |
| Ширина кошения | 38 см |
Информация для заказа
- Цена: 7 459,15 ₴









