
Трактор садовий акумуляторний ePower48 STIGA , 3 кВт, ширина косіння 84 см, 7 положень, висота косіння 25-80 мм, об'єм батареї
298 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: Estate384e
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Отдел продажвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Источник питания Li-lon, 48В;Потяжность 3 кВт;Ширина кошения 84 см;Высота кошения 25-80 мм;Травосборник 240 л; Вес 243 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stiga |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| ECO-режим | Да |
| Ємність акумулятора | 30 Агод |
| Бічний викид трави | Нет |
| Вес | 243 кг |
| Время зарядки | 2 хв |
| Гарантія | 3 |
| Колеса передні/задні | 15х6,00-6;15х6,00-6 |
| Комплектация | Комплект кріпильних елементів - 1 шт;. Травозбірник - 1 шт;. Штекер для мульчування - 1 шт;. Зчіпний пристрій для причепа - 1 шт;. Cтандартний зарядний пристрій - 1 шт;. Інструкція з експлуатації. |
| Кількість циліндрів двигуна | 1 |
| Матеріал травозбірника | тканинний |
| Напряжение | 48 В |
| Мощность двигателя | 3 кВт |
| Підключення ножів | ручне |
| Регулювання висоти зрізу | ручний з важелем |
| Режим мульчування | Є |
| Рекомендована площа косіння | 3000 кв.м |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ширина кошения | 84 см |
| Основные атрибуты | |
| Объем травосборника | 240 л |
| Характеристики двигателя | |
| Тип двигателя | Аккумуляторный |
| Характеристики трансмиссии | |
| Трансмиссия | Гидростатическая |
Информация для заказа
- Цена: 298 999 ₴







