Двигатель Бензиновый, STIGA WS 300; Мощность 6.2 кВт; Ширина захвату 66 см; Глубина уборки снега до 53 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stiga |
| Страна производитель | Китай |
| Объем топливного бака | 4 л |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Дополнительные | |
| Подогрев ручек | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Двигатель | Бензиновий, STIGA WS 300 |
| Диаметр шнека | 37.5 см |
| Диференціал | немає |
| Електростартер | є |
| Керування напрямком викиду | вручну з панелі оператор 190° |
| Колеса | гусеничні, Artic-Trac |
| Количество передач | механіка, 6 вперед /2 назад |
| Комплектация | Один комплект кріпильних елементів. Одна очисна лопатка |
| Максимальна дальність викиду снігу | 12 м |
| Максимальная глубина снега | 53 см |
| Мощность двигателя | 6.2 кВт |
| Номінальні обороти | 3600 об/хв |
| Привід руху (самохідна) | є |
| Тип снігоприбирача | двоступеневий |
| Тип шнека | зубчастий |
| Трансмиссия | фрикційний диск |
| Управління дальністю викиду | вручну з панелі оператора |
| Фара | є |
| Ширина захоплення снігу | 66 см |
Информация для заказа
- Цена: 95 939 ₴







