
Гнучкий вал і вібробулава Enersol для вібратора ECV-2000W, діаметр вібробулави 45 мм, довжина гнучкого валу 6.0 м, максимальна
4 354 ₴
- Нет в наличии
- Код: EVS-45-600-2000
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Отдел продажвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Тип HEX; Диаметр вибробулавы 45 мм; Длина гибкого вала 6.0 м
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Длина гибкого вала | 6 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішній діаметр гнучкого вала | 12 мм |
| Діаметр вібробулави | 45 мм |
| Зовнішній діаметр гнучкого вала | 32 мм |
| Максимальная частота | 183 Гц |
| Тип | HEX |
Информация для заказа
- Цена: 4 354 ₴
