Батарея LiFePO4; Емкость батареи 22.4 V, 46 Аг, 1030.4 Вт/г; Номинальная мощность 1000 Вт; Вес 14.8 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 14.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Батарея | LiFePO4 |
| Выходы | 3*USB, 2*Type-C, 2*DC |
| Габаритні розміри | 369*240*280 |
| Гарантія | 1 |
| Емкость батареи | 22.4 V, 46 Аг, 1030 Вт/г |
| Комплектация | Зарядний пристрій від мережі;. Зарядний пристрій від автомобіля;. Сонячна панель не входить до комплекту постачання. |
| Максимальна (пікова) потужність | 2000 Вт |
| Номинальная мощность | 1000 Вт |
| Спосіб зарядки | від мережі,від сонця,від автомобіля |
| Частота | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 53 299 ₴








