
Акумулятор електричний, літій-іонний (Портативний зарядний пристрій) EnerSol, 300 Вт, 296 Вт/г, 80 Аг, вага 4.5 кг (EPB-300N)
19 499 ₴
- Нет в наличии
- Код: EPB-300N
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Отдел продажвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Батарея li-ion ; Емкость батареи 3.7V, 80 Аг, 296 Вт/г; Номинальная мощность 300 Вт; Вес 4.5 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 4.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Батарея | Li-lon |
| Выходы | 2*USB,1*USB 3.0,1*Type C,4*DC 12V |
| Габаритні розміри | 256*158*150 |
| Гарантія | 1 |
| Емкость батареи | 3,7 V, 80 Аг, 296 Вт/ч |
| Питание | Аккумулятор |
| Комплектация | Зарядний пристрій від мережі - 1 шт;. Зарядний прибор від авто - 1 шт; |
| Максимальна (пікова) потужність | 500 Вт |
| Номинальная мощность | 300 Вт |
| Спосіб зарядки | від мережі,від сонця,від автомобіля |
| Частота | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 19 499 ₴






