
Інвертор гібридний EnerSol, 12.0 кВт, 51.2 В, вага, 75.0 кг (EHI-12000TP)
181 999 ₴
- Готово к отправке
- Код: EHI-12000TP
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Отдел продажвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Тип инвертора Гибридный; Номинальная мощность 12.0 кВт; Пиковая мощность 27.0 кВт ; Номинальное выходное напряжение 230 В
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 70 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 255 x 660 x 750 |
| Гарантія | 5 |
| Діапазон напруги | 40-62 |
| Зовнішній датчик температури | Є |
| Кількість входів PV | 2 шт |
| Кількість трекерів МРРТ | 2 шт |
| Макс. ККД | 91 % |
| Макс. напруга МРРТ | 1000 В |
| Макс. потужність сонячного поля | 16000 Вт |
| Макс. струм заряду | 250 А |
| Макси. струм розряду | 250 А |
| Максимальна потужність інвертора (10 сек) | 27 кВт |
| Номінальна напруга MPPT | 720 В |
| Номінальна потужність інвертора | 12 кВт |
| Охлаждение | Принудительное |
| Підтримка BMS | RS232 or RS485 or CAN |
| Старт МРРТ | 320 В |
| Струм МРРТ | 27+27 |
| Ступінь захисту корпусу | IP 65 |
| Температура експлуатації | -25 до 60 (зниження потужності вище 45) |
| Тип батареи | AGM, GEL, LiFePO4, Li-ion |
| Тип мережі | 3-х фазна |
Информация для заказа
- Цена: 181 999 ₴



