
Інвертор гібридний EnerSol, 6.2 кВт, 51.2 В, вага, 10.4 кг (EHI-SUNONECO6.2KW)
29 899 ₴
- Нет в наличии
- Код: EHI-SUNONECO6.2KW
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Отдел продажвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Тип инвертора Гибридный; Номинальная мощность 6.2 кВт; Пиковая мощность 12 кВт; Номинальное выходное напряжение 230 В
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихідна частота | 50 Гц |
| Выходной ток | 40 А |
| Габаритні розміри | 130*300*466 |
| Гарантія | 5 |
| Діапазон напруги | 42-63 |
| Зовнішній датчик температури | Є |
| Кількість входів PV | 1 шт |
| Кількість трекерів МРРТ | 1 шт |
| Макс. ККД | 93 % |
| Макс. напруга МРРТ | 500 В |
| Макс. потужність сонячного поля | 6000 Вт |
| Макс. струм заряду | 120 А |
| Макси. струм розряду | 120 А |
| Максимальна потужність інвертора (10 сек) | 12 кВт |
| Максимальний струм транзиту | 40 А |
| Номінальна напруга MPPT | 360 В |
| Номінальна потужність інвертора | 6.2 кВт |
| Охлаждение | Принудительное |
| Підтримка BMS | Немає |
| Стадії зарядки | 3 стадії + вирівнювання |
| Старт МРРТ | 60 В |
| Струм МРРТ | 120 |
| Ступінь захисту корпусу | IP 20 |
| Температура експлуатації | -10~50 |
| Тип батареи | AGM, GEL, LiFePO4, Li-ion |
| Тип мережі | однофазна |
Информация для заказа
- Цена: 29 899 ₴





