Тип аккумулятора LiFePO4; Запас энергии 2.56 кВт/г; Емкость батареи 200 Аг; Напруга акумулятору 12.8 В
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 29 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 5 |
| Елемент батареї | 3.2В 100Аг*8шт |
| Запас енергії | 2.56 кВт/г |
| Макс. струм заряду | 110 А |
| Метод з’єднення | 4S2P |
| Напруга відсічення розряду | 10 В |
| Номінальний струм розряду | 200 А |
| Температура зберігання | -20°C~-35°C |
Информация для заказа
- Цена: 62 399 ₴


