Тип аккумулятора LiFePO4; Запас энергии 10.24 кВт/г; Емкость батареи 200 Аг; Напруга акумулятора 51.2 В
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 110 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 5 |
| Елемент батареї | 3.2В 100Аг*32шт |
| Запас енергії | 10.24 кВт/г |
| Макс. струм заряду | 55 А |
| Метод з’єднення | 16S2P |
| Напруга відсічення розряду | 40 В |
| Номінальний струм розряду | 200 А |
| Температура зберігання | -20°C~-35°C |
Информация для заказа
- Цена: 201 239 ₴


