
Висоторіз акумуляторний безщітковий з розбірною штангою з функцією подовження DeWALT, 18 В, 5 Аг, довжина шини 20 см, ланцюг
28 469 ₴
- Готово к отправке
- Код: DCMPS567P1
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Отдел продажвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Источник питания Li-ion, 18 В; Длина шины 20 см; Общая длина инструмента без шины 180-280 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Общие | |
| Вес | 4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5 Агод |
| Гарантія | 3 |
| Двигатель | безщітковий |
| Довжина ланцюга/шини | 20 см |
| Загальна довжина інструменту | 180 см |
| Количество звеньев | 33 шт |
| Комплектация | Акумулятор Li-Ion - 1 шт;. Зарядний пристрій - 1 шт. |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип штанги | розкладна (3 частини) |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Товщина приводної ланки | 1.1 мм |
| Швидкість ланцюга | 6.5 м/с |
| Штанга | є |
Информация для заказа
- Цена: 28 469 ₴







