Крок ланцюга 3/8’’ дюйм; Толщина приводного звена 1.1 мм; Длина звена 12| /30 см; Количество звеньев 45 шт
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | США |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина ланцюга/шини | 30 см |
| Количество звеньев | 45 шт |
| Назначение | аксесуари до ланцюгових пилок |
| Совместимость | DCM565 |
| Тип | Цепь |
| Товщина приводної ланки | 1.1 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 742 ₴

