Материал металл; Размеры, мм 850 x 850 x 457
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Металл |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 85 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 85 см |
| Длина | 45.7 м |
| Комплектация | Візок інструментальний - 1 шт. |
| Кількість відділень (карманів) | 5 шт |
| Максимальная нагрузка | 635 кг |
| Серия | McLaren |
| Тип | обладнання для майстерні |
Информация для заказа
- Цена: 49 349 ₴






