
Аератор бензиновий STIGA SVP40G Двигун бенг. 4-тактний; Потужність 4 кВт; Ширина аерації 40 см; Раб. гл. -0 мм до +15 мм
48 099 ₴
43 598,96 ₴
- В наявності
- Код: SVP40G
Аератор бензиновий STIGA SVP40G Двигун бензиновий 4-тактний; Потужність 4 кВт; Ширина аерації 40 см; Робоча глибина — 0 мм до +15 мм; Робочий інструмент 32 сталеві ножі
Технічні характеристики SVP40G
| Виробник | STIGA |
| Країна виробник | Китай |
| Двигун | Бензиновий 4-тактний |
| Потужність двигуна, кВт | 4 |
| Номінальні оберти, об/хв | 3600 |
| Об'єм двигуна, куб. см | 182 |
| Ширина аерації, см | 40 |
| Глибина аерації, мм | - 0 мм до + 15 мм |
| Робочий інструмент | 32 ножі |
| Об'єм травозбірника, л | 50 |
| Травозбірник | тканинний |
| Колеса передні/задні | 180 з кульковими підшипниками |
| Корпус | сталевий |
| Вага, кг | 44 |
| Комплектація | ✔ Робочий вал (скарифікатор) — 1 шт. ✔ Травозбірник — тканинний — 1 шт. ✔ Комплект кріпильних елементів — 1 шт. ✔ Комбінований ключ — 1 шт. |
Габаритні розміри паковання SVP40G
| Довжина, мм | Ширина, мм | Висота, мм |
| 650 | 700 | 550 |
Особливості SVP40G
✔ Регулярна скарифікація — один із найкращих способів зберегти ваш газон пишним і вільним від бур'янів.
✔ А з самохідним бензиновим скарифікатором STIGA SVP40G це завдання простіше від простого.
✔ Його високопродуктивний 4-тактний двигун об'ємом 182 куб.см, що ідеально підходить для великих садів, переміщує травою 32 леза, що плавають.
✔ Крім того, його робоча ширина 40 см дає змогу швидко покрити велику площу, що полегшує роботу навіть на великих галявинах.
✔ Система легкого запуску й ергономічне кермо дають змогу повністю контролювати потужність двигуна.
✔ Також є простий важіль, який регулює висоту лез.
✔ Ці параметри варіюються від 0 мм до 15 мм — вибирайте нижчі значення, щоб акуратно видаляти мох та інші речовини.
✔ Коли ви закінчите, не потрібно згребати — у сумці для збирання сміття на 50 л досить місця для будь-якого сміття.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 44 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 182 куб. см |
| Потужність двигуна | 4 к. с. |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Бензиновий 4-х тактний |
| Колеса передні/задні | 180 з кульковими підшипниками |
| Комплектація | Робочий вал (скарифікатор) - 1 шт. Травозбірник - тканинний - 1 шт. Комплект кріпильних елементів - 1 шт. Комбінований ключ - 1 шт |
| Корпус | сталевий |
| Номінальні оберти | 3600 об/хв |
| Робочий інструмент | 32 ножі |
| Травозбірник | тканинний |
| Ширина аерації | 40 см |
- Ціна: 43 598,96 ₴









