-14%

Дриль мережевий BLACK+DECKER, ударний, 850 Вт, 0-3100 об/хв, 54400 уд/хв, патрон 13 мм швидкозатискний, кількість швидкостей - 1,
7 159 ₴
6 121,72 ₴
- Готово до відправки
- Код: BEH850K
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужність 850 Вт; Вага 3.25 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.25 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Джерело живлення | мережеве |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | Свердло — 6 шт. Додаткова ручка — 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (цегла) | 16 мм |
| Наявність удару | є |
| Частота обертання 1 швидкість | 3100 об/хв |
| Швидкозатискний патрон | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 121,72 ₴

