-13%

Пилосос акумуляторний DeWALT 18В XR Li-lon, довжина шланга 1 м, обсяг пилозбірника 1.9 л, вага 1.8 кг, без акумулятора та
9 359 ₴
8 159,12 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCV517N
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна система Li-lon 18 В XR; Об'єм пилозбірника (сухе сміття) 1.9 л; Вага (без акумулятора) 1.8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Об'єм пилозбірника | 1.9 л |
| Тип прибирання | Суха |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Вихідна потужність | 180 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр шланга | 32 мм |
| Довжина шланга | 1 м |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Комплектація | Міцний гумовий шланг 1 м діаметром 32 мм - 1 шт. Щілинна насадка - 1 шт. Широка насадка — 1 шт. Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Швидкість повітряного потоку | 954 л/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 159,12 ₴









