
Пилосос акумуляторний DeWALT, 14.4/18/54 В XR FLEXVOLT Li-lon, довжина шланга 2 м, об'єм пилозбірника 7.5 л, вага 4.8 кг, в
21 059 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCV584L
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна система Li-lon 14.4/18/54 В XR FLEXVOLT; Об'єм пилозбірника (сухе сміття) 7.5 л; Вага (без акумулятора) 4.8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Тип аксесуара | Шланг |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр шланга | 32 мм |
| Довжина шланга | 2 м |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Комплектація | Шланг 2 м діаметром 32 мм - 1 шт. Щілинна насадка - 1 шт. Широка насадка — 1 шт. Без акумулятора і зарядного пристрою. У картонній коробці |
| Напруга акумулятора | 54 В |
| Об'єм пилозбірника | 7.5 л |
| Сила всмоктування | 7 кПа |
| Швидкість повітряного потоку | 954 л/хв |
| Тип прибирання | Суха |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 059 ₴


