
Пилосос акумуляторний DeWALT, 54В XR FLEXVOLT Li-lon, безщітковий, довжина шланга 2.4 м, об'єм пилозбірника 11 л, вага 7.5 кг, 2
73 969 ₴
- Немає в наявності
- Код: DCV586MT2
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Акумуляторна система Li-lon 54 В XR FLEXVOLT; Клас очищення M; Об'єм пилозбірника (сухе сміття) 11 л; Об'єм пилозбірника (вода) 7.5 л; Вага (без акумулятора) 7.5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 6 Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Вихідна потужність | 2000 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр шланга | 32 мм |
| Довжина шланга | 2.4 м |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Комплектація | Шланг 2.4 м діаметром 32 мм - 1 шт. Дистанційний брелок - 1 шт. Флісовий мішок для пилу - 1 шт. Акумуляторна батарея 54 В XR FLEXVOLT Li-lon 6 Аг — 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. У картонній коробці |
| Напруга акумулятора | 54 В |
| Об'єм пилозбірника | 11 л |
| Сила всмоктування | 8.8 кПа |
| Швидкість повітряного потоку | 1482 л/хв |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип прибирання | Суха |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 969 ₴





