-13%

Пилосос мережевий промисловий DeWALT, 1400 Вт, довжина шланга 4.6 м, діаметр шлангу 32 мм, об'єм пилозбірника 30 л / з рідиною
39 519 ₴
34 318,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWV901L
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Споживана потужність 1400 Вт; Клас очищення L; Об'єм пилозбірника (сухе сміття) 30 л; Об'єм мішка (вода) 17.5 л; Вага 9.5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр шланга | 32 мм |
| Довжина шланга | 4.6 м |
| Джерело живлення | Мережеве |
| Комплектація | Шланг 4.6 м діаметром 32 мм - 1 шт. Перехідник AirLock - 1 шт. Пилозбірник - 1 шт |
| Об'єм пилозбірника | 30 л |
| Сила всмоктування | 21 кПа |
| Швидкість повітряного потоку | 4080 л/хв |
| Тип прибирання | Суха |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 318,80 ₴








