
Ліхтар світлодіодний акумуляторний DeWALT, 18В XR Li-Ion та FLEXVOLT, функція Tool Connect, світловий потік 5000 лм, вага 3.8 кг
21 969 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCL074
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумісна з акумуляторами 18 В XR Li-Ion і FLEXVOLT; Тип лампи світлодіодна; Вага (без акумулятора) 3.8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Світловий потік | 5000 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантія | 1 |
| Живлення | 18В XR Li-Ion, FLEXVOLT |
| Комплектація | Ліхтар світлодіодний акумуляторний - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Кількість режимів освітлення | 1 |
| Напруга максимальна | 54 В |
| Напруга мінімальна | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 969 ₴









