-20%

Газонокосарка електрична BLACK+DECKER, 1200 Вт, ширина косіння 32 см, висота косіння 20-60 мм, травозбірник 35 л, вага 8.33 кг
9 703 ₴
7 768,44 ₴
- Готово до відправки
- Код: BEMW451
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужність 1.2 кВт; Ширина косіння 32 см; Висота косіння 20-60 мм; Травозбірник 35 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм травозбірника | 35 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.34 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічний викид | Немає |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | щітковий |
| Колеса передні/задні | 145 ⁄ 145 |
| Комплектація | Травозбірник - пластиковий. Комплект кріпильних елементів |
| Кількість положень косіння | 3 |
| Матеріал корпусу косарки | поліпропілен |
| Потужність двигуна | 1200 кВт |
| Номінальні обороти | 3500 об/хв |
| Привід на колеса | Немає |
| Регулювання висоти косіння | на осях |
| Режим мульчування | немає |
| Рекомендована площа косіння | 250 кв.м |
| Робоча напруга | 230 В |
| Тип інструмента | електричний |
| Травозбірник | пластиковий |
| Ширина косіння | 32 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 768,44 ₴






