-8%

Газонокосарка електрична STIGA, 1.4 кВт, ширина косіння 34 см, висота косіння 25-75 мм, травозбірник 35 л, вага 11 кг (Combi336c)
14 039 ₴
12 939,16 ₴
- Готово до відправки
- Код: Combi336c
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужність 1.4 кВт; Ширина косіння 34 см; Висота косіння 25-75 мм; Травозбірник 35 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Словаччина |
| Об'єм травозбірника | 35 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічний викид | Немає |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | щітковий |
| Колеса передні/задні | 140 ⁄ 170 |
| Комплектація | Травозбірник - тканинний - 1 шт. Комплект для мульчування - 1 шт. Комплект кріпильних елементів - 1 шт |
| Кількість положень косіння | 6 |
| Матеріал корпусу косарки | поліпропілен |
| Потужність двигуна | 1400 кВт |
| Привід на колеса | Немає |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Режим мульчування | Да |
| Рекомендована площа косіння | 400 кв.м |
| Робоча напруга | 230 В |
| Тип інструмента | електричний |
| Травозбірник | тканинний |
| Ширина косіння | 34 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 939,16 ₴
