-8%

Газонокосарка акумуляторна SEQUOIA, 40 В (20В+20В), 4 Аг, безщітковий двигун, ширина косіння 37 см, травозбірник 35л, з
12 999 ₴
11 998,85 ₴
- В наявності
- Код: SBL4037B-E2W
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело живлення Li-ion, 40 В (20 В + 20 В); Ширина косіння 37 см; Висота косіння 25-75 мм; Травозбірник 35 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм травозбірника | 37 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.65 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічний викид | Немає |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | безщітковий |
| Колеса передні/задні | 150 ⁄ 250 |
| Комплектація | Акумулятор — 2 шт (4 Аг). Зарядний пристрій - 1 шт на 2 АКБ |
| Кількість положень косіння | 6 |
| Матеріал корпусу косарки | поліпропілен |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Привід на колеса | Немає |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Режим мульчування | Да |
| Рекомендована площа косіння | 600 кв.м |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Травозбірник | тканинно-пластиковий |
| Ширина косіння | 37 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 998,85 ₴









