-18%

Газонокосарка електрична SEQUOIA, 1.4 кВт, ширина косіння 32 см, висота косіння 30-50-70 мм, травозбірник 30 л, вага 7.1 кг
5 589 ₴
4 588,85 ₴
- Готово до відправки
- Код: SELM1432
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужність 1.4 кВт; Ширина косіння 32 см; Висота косіння 30-50-70 мм; Травозбірник 30 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічний викид | Немає |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | щітковий |
| Колеса передні/задні | 140 ⁄ 140 |
| Комплектація | Травозбірник - пластиковий - 1 шт. Комплект кріпильних елементів - 1 шт |
| Кількість положень косіння | 3 |
| Матеріал корпусу косарки | поліпропілен |
| Потужність двигуна | 1400 кВт |
| Привід на колеса | Немає |
| Регулювання висоти косіння | на осях |
| Режим мульчування | немає |
| Рекомендована площа косіння | 300 кв.м |
| Робоча напруга | 230 В |
| Тип інструмента | електричний |
| Травозбірник | пластиковий |
| Ширина косіння | 32 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 588,85 ₴









