-21%

Кущоріз-ножиці акумуляторні (2в1) BLACK+DECKER, 18 В, довжина ножа 20 см,діаметр гілок 8 мм, без акумулятора і зарядного пристрою,
5 212 ₴
4 131,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: BCSS18B
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело живлення Li-lon, 18 В; Довжина ножа 20 см; Максимальний діаметр гілок 18 мм; Вага 1.9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 1.9 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | щітковий |
| Довжина ножа | 20 мм |
| Комплектація | Насадка - кущоріз - 1 шт. Насадка - ножиці - 1 шт. Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Максимальний діаметр гілок | 18 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип леза | двосторонні ⁄ загартовані |
| Тип інструмента | акумуляторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 131,80 ₴









