-14%

Кущоріз електричний BLACK+DECKER, 0.42 кВт, довжина ножа 45 см, діаметр гілок 16 мм, вага 1.91 кг (BEHT201)
5 109 ₴
4 378,36 ₴
- Готово до відправки
- Код: BEHT201
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужність 0.42 кВт; Довжина ножа 45 см; Максимальний діаметр гілок 16 мм; Вага 1.91 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 1.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | щітковий |
| Довжина ножа | 45 мм |
| Максимальний діаметр гілок | 16 мм |
| Потужність двигуна | 420 кВт |
| Тип леза | двосторонні ⁄ загартовані |
| Тип інструмента | електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 378,36 ₴






