-14%

Кущоріз електричний BLACK+DECKER, 500 Вт, з спеціальнім лезом SAWBLADE™, довжина ножа 55 см, діаметр гілок 16 мм, з допоміжним
6 389 ₴
5 473,48 ₴
- Готово до відправки
- Код: BEHTS401
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужність 500 Вт; Довжина ножа 50 см; Максимальний діаметр гілок 22 мм, пишним лезом 35 мм; Вага 3.41 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 2.54 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | немає |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | щітковий |
| Довжина ножа | 55 мм |
| Максимальний діаметр гілок | 22 мм |
| Поворотна задня ручка | немає |
| Потужність двигуна | 500 кВт |
| Тип інструмента | електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 473,48 ₴








