-21%

Кущоріз електричний BLACK+DECKER BEHTS501
6 903 ₴
5 472,28 ₴
- Готово до відправки
- Код: BEHTS501
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужність 0.6 кВт; Довжина ножа 60 см; Максимальний діаметр гілок 25 мм, пиляльним лезом 35 мм; Вага 2.7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 2.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | щітковий |
| Довжина ножа | 60 мм |
| Максимальний діаметр гілок | 25 мм |
| Потужність двигуна | 600 кВт |
| Тип леза | двосторонні ⁄ загартовані |
| Тип інструмента | електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 472,28 ₴





