-21%

Кущоріз електричний BLACK+DECKER, 0.65 кВт, довжина ножа 60 см, діаметр гілок 25 мм, з допоміжним ножем, вага 3.52 кг (BEHTS551)
8 591 ₴
6 801,84 ₴
- Готово до відправки
- Код: BEHTS551
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужність 0.65 кВт; Довжина ножа 60 см; Максимальний діаметр гілок 25 мм, пиляльним лезом 35 мм; Вага 3.52 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Да |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | щітковий |
| Довжина ножа | 60 мм |
| Максимальний діаметр гілок | 25 мм |
| Поворотна задня ручка | Да |
| Потужність двигуна | 650 кВт |
| Тип леза | двосторонні ⁄ загартовані |
| Тип інструмента | електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 801,84 ₴




