-8%

Кущоріз електричний STIGA 0.5 кВт, довжина ножа 50 см, діаметр гілок 16 мм, поворотна ручка 3 положення), вага 3.1 кг (HT105c)
7 149 ₴
6 549 ₴
- Готово до відправки
- Код: HT105c
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужність 0.5 кВт; Довжина ножа 50 см; Максимальний діаметр гілок 16 мм; Вага 3.1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 3.05 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | щітковий |
| Довжина ножа | 50 мм |
| Комплектація | Кущоріз в зборі |
| Максимальний діаметр гілок | 16 мм |
| Поворотна задня ручка | Да |
| Потужність двигуна | 500 кВт |
| Тип леза | двосторонні ⁄ загартовані |
| Тип інструмента | електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 549 ₴





