-12%

Пила ланцюгова бензинова STIGA, 1.6 кВт, шина 35 см, ланцюг 3/8 ", 1.3 мм, 53 ланки, швидкість ланцюга 22.8 м/с, паливний бак 0.51
13 779 ₴
12 178,84 ₴
- В наявності
- Код: CS540
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужність 1.6 кВт; Довжина шини 35 см; Ланцюг 3/8|, 1.3 мм, 53 ланки; Вага 7.30
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7.3 кг |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Бензиновий, 2-х тактний |
| Довжина шини | 35 см |
| Комплектація | Шина Oregon — 1 шт.;. Ланцюг Oregon - 1 шт;. Ключ-викрутка — 1 шт.; |
| Об'єм паливного бака | 0.51 л |
| Об'єм двигуна | 38.5 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 0.26 л |
| Потужність двигуна | 1.6 кВт |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Швидкість ланцюга | 22.8 м/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 178,84 ₴









