
Пила ланцюгова бензинова STIGA, 1.9 кВт, шина 40 см, швидкість ланцюга 23.1 м/с, ланцюг 0.325", 1.3 мм, 66 ланок, масляний бак
16 379 ₴
- Готово до відправки
- Код: CS545
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужність 1,9 кВт; Довжина шини 40 см; Ланцюг 0.325|, 1.3 мм, 66 ланки; Вага 5.8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.8 кг |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Бензиновий, 2-х тактний |
| Довжина шини | 40 см |
| Комплектація | Шина Oregon — 1 шт.;. Ланцюг Oregon - 1 шт;. Ключ-викрутка — 1 шт.; |
| Об'єм паливного бака | 0.49 л |
| Об'єм двигуна | 42.4 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 0.26 л |
| Потужність двигуна | 1.9 кВт |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Швидкість ланцюга | 23.1 м/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 379 ₴









