-11%

Пила ланцюгова бензинова SEQUOIA, 2.0 кВт, довжина шини 40 см, ланцюг 3/8'', товщина шини 1.3 мм, вага 4.8 кг, паливний бак 0.42
6 499 ₴
5 798,87 ₴
- Готово до відправки
- Код: SPC2016
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужність 2.0 кВт; Довжина шини 40 см; Ланцюг 3/8',1.3 мм, 57 ланок; Вага 4.8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.8 кг |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | Бензиновий 2-х тактний |
| Довжина шини | 40 см |
| Комплектація | Ключ-викрутка |
| Об'єм паливного бака | 0.42 л |
| Об'єм двигуна | 40 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 0.24 л |
| Потужність двигуна | 2 кВт |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Швидкість ланцюга | 25 м/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 798,87 ₴









