-15%

Пила ланцюгова електрична BLACK+DECKER, 2.2 кВт, шина 45 см, ланцюг 3/8'', швидкість 14,50 м / с, вага 6.1 кг (BECS2245)
10 908 ₴
9 316,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: BECS2245
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужність 2.2 кВт; Довжина шини 45 см/18; Тип ланцюга 3/8', 1.3 мм, 62 ланки; Вага 6.1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.3 кг |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | щітковий |
| Кількість ланок ланцюга | 62 |
| Комплектація | Шина. Ланцюг. Ключ-викрутка |
| Об'єм оливного бака | 0.17 л |
| Паз шини | 1.3 мм |
| Потужність двигуна | 2.2 кВт |
| Тип двигуна | Електричний |
| Швидкість ланцюга | 14.5 м/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 316,80 ₴









