
Мотопомпа бензинова для чистої води SEQUOIA SPP1000
10 789 ₴
- Готово до відправки
- Код: SPP1000
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Максимальна продуктивність 60 куб.м/год, 1000 л/хв; Діаметр патрубків 3" /75 мм; Двигун Бензиновий, SQ-4Т-212 куб.см; Потужність 5.15 кВт/7 л.с.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 22.49 кг |
| Характеристики приводу | |
| Висота підйому | 30 м |
| Об'єм паливного бака | 3.5 л |
| Потужність двигуна | 5.15 кВт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | Бензиновий, SQ-4Т-212 |
| Діаметр патрубків | 3" ⁄ 75 мм |
| Комплектація | Набір кріпильних елементів - 1 шт |
| Максимальна глибина всмоктування | 8 м |
| Максимальна продуктивність | 60 куб.м/год, 1000 л/хв |
| Максимальний діаметр часток | 5 мм |
| Об’єм масла в картері двигуна | 0.6 л |
| Стартер | ручний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 789 ₴





