
Свердло по бетону/цеглі/каменю DEWALT EXTREME, діаметр 5 мм, загальна довжина 85 мм, робоча довжина 50 мм, 1 шт (DT6672)
195 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT6672
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливість EXTREME; Матеріал застосування бетон/цегла/камін; Діаметр 5.5 мм; Кількість в пачці 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Діаметр | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 85 мм |
| Довжина робоча | 50 мм |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | 1 штука |
| Серія | Extreme |
| Тип | свердла по бетону та циглині |
| Тип свердла | спіральне |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴
