
Свердло по бетону/цеглі/каменю DEWALT EXTREME, діаметр 3 мм, загальна довжина 110 мм, робоча довжина 70 мм, 1 шт (DT6695)
159 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT6695
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливість EXTREME; Матеріал застосування бетон/цегла/камін; Діаметр 3 мм; Кількість в пачці 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 110 мм |
| Довжина робоча | 70 мм |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | 1 штука |
| Серія | Extreme |
| Тип | свердла по бетону та циглині |
| Тип свердла | спіральне |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159 ₴

