
Свердло універсальне STANLEY STA53207
253 ₴
- Готово до відправки
- Код: STA53207
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливість TCT/HM; Матеріал застосування універсальний; Діаметр 6 мм; Кількість в пачці 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 6 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 123 мм |
| Довжина робоча | 60 мм |
| Комплектація | 1 штука |
| Матеріал свердла | TCT/HM |
| Застосування | Універсальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 253 ₴
