
Свердло для бетону, цегли, каменю STANLEY STA58500
165 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: STA58500
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал застосування бетон/цегла/камін; Діаметр 4 мм; Кількість в пачці 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 75 мм |
| Довжина робоча | 35 мм |
| Комплектація | 1 штука |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Тип хвостовика | фрезерований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴
