
Набір свердел по металу DeWALT EXTREME INDUSTRIAL COBALT HSS-Co, 6 шт: 2, 3, 4, 5, 6, 8 мм, пластиковий кейс (DT4956)
1 247 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT4956
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Найменування EXTREME Industrial Cobalt; Тип свердла HSS-Co; Паковання пластикова касета; Застосування для свердління металу; Комплектація 2, 3, 4, 5, 6, 8 мм; Виробник DeWALT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 2.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 49.61 мм |
| Довжина робоча | 24.33 мм |
| Кількість | 6 |
| Комплектація | Набір свердел по металу 6 шт - 2, 3, 4, 5, 6, 8 мм. пластиковий кейс |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип | набори свердли по металу |
| Тип свердла | спіральне |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Паковання | Футляр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 247 ₴




