
Набір свердел для металу DeWALT DT4957
13 088 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT4957
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Найменування EXTREME Industrial Cobalt; Тип свердла HSS-Co; Паковання пластикова касета; Застосування для свердління металу; Комплектація свердла діаметром 1, 1,5, 2, 2,5, 3, 3, 3, 3, 3, 4,2, 4,5, 4,8, 5, 5, 5, 5, 5, 5,5, 7, 7, 7, 7, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 8, 9, 9,5, 10, 10, 11, 11, 5, 5, 12,5, 13 мм; Провідник DeWALT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Діаметр | 1.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 34.4 мм |
| Довжина робоча | 12.18 мм |
| Кількість | 29 |
| Комплектація | Набір свердел з 29 шт: 1, 1,5, 2, 2,5, 3, 3,2, 3,3, 3,5, 4, 4,2, 4,5, 4,8, 5, 5,5, 6, 6,5, 7, 7,5, 8, 8,5, 9, 9,5, 10, 10,5, 11, 11,5, 12, 12,5, 13 мм; |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип | набори свердли по металу |
| Тип свердла | спіральне |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Паковання | Футляр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 088 ₴



