
Набір свердел для металу DeWALT DT5913
1 534 ₴
- В наявності
- Код: DT5913
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип свердла HSS-R; Паковання металева касета; Застосування для свердління металів із твердістю до 900 Н/мм2; Комплектація 19 шт.; Виробник DeWALT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 1.1 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 34.4 мм |
| Довжина робоча | 12.18 мм |
| Кількість | 19 |
| Комплектація | Склад набору: свердла діаметром 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5,10 мм;. Футляр: металева касета. |
| Серія | HSS-R |
| Тип | набори свердли по металу |
| Тип свердла | спіральне |
| Паковання | Футляр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 534 ₴




