
Набір свердл по бетону, цеглі, каменю DeWALT EXTREME, 5 шт: d=4; 5; 6; 8; 10 мм, пластикова касета (DT6952)
515 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT6952
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Найменування EXTREME; Паковання пластикова касета; Застосування свердління легкого бетону, цегляної кладки; Комплектація 4, 5, 6, 8, 10 мм; Виробник DeWALT
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 4.5 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 75.85 мм |
| Довжина робоча | 38.44 мм |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | Набір свердел по бетону,цеглі,каменю 5 шт - 4; 5; 6; 8; 10 мм. Пластиковий кейс |
| Тип | набори свердел по бетону та циглині |
| Тип свердла | спіральне |
| Паковання | Футляр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 515 ₴
