
Набір перових свердел DeWALT EXTREME IMPACT по дереву, d= 12, 16, 18, 20, 22, 25, 28, 32 мм (8 шт), кейс ToughCase (DT70750)
2 319 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT70750
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Найменування EXTREME IMPACT; Паковання Пластиковий кейс; Застосування дерево; Комплектация 12, 16, 18, 20, 22, 25, 28, 32 мм; Виробник DeWALT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 12.16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 152 мм |
| Кількість | 8 |
| Комплектація | Набір перових свердел по дереву 8 шт. - 12, 16, 18, 20, 22, 25, 28, 32 мм - по 1 шт. Пластиковий кейс TOUGH CASE системи TSTAK |
| Тип | набори свердел по деревені |
| Тип свердла | перове |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Паковання | кейс M для касету система TSTAK |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 319 ₴

