
Набір свердел для бетону, цегли, каменю DeWALT DT9288
858 ₴
- В наявності
- Код: DT9288
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Найменування EXTREME; Паковання пластиковий кейс; Застосування бетону, цегли, каменю; Комплектація 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 мм; Виробник DeWALT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Діаметр | 3.4 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 60.75 мм |
| Довжина робоча | 28.38 мм |
| Кількість | 8 |
| Комплектація | Набір свердел по бетону/цеглі/каменю 8 шт - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 мм. Пластиковий кейс |
| Тип | набори свердел по бетону та циглині |
| Тип свердла | спіральне |
| Паковання | Футляр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 858 ₴
