-15%

Коса акумуляторна безщіткова DeWALT, 18 В, жилка 2 мм, ширина косіння 36 см, без акумулятора і зарядного пристрою (DCMST561N)
12 999 ₴
10 998,92 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCMST561N
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело живлення Li-ion, 18 В; Косильний інструмент жилка; Вага 3.6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | немає |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | безщітковий |
| Комплектація | Без акумулятора та зарядного пристрою |
| Косильний інструмент | жилка |
| Максимальне число оборотів | 6000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип двигуна | Акумуляторний |
| Тип ручки | кільцева |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Ширина косіння | 36 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 998,92 ₴









