-14%

Повітродувка акумуляторна SEQUOIA SBLB4022BT-E2W
11 049 ₴
9 548,94 ₴
- Готово до відправки
- Код: SBLB4022BT-E2W
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело живлення Li-Ion, 40 В (20 В + 20 В); Продуктивність 1400 куб. м/год; Швидкість потоку повітря 252 км/год; Вага 2.4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 Агод |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | безщітковий |
| Комплектація | Повітродувка акумуляторна - 1шт. Акумуляторна батарея 4Аг - 2шт. Подвійний зарядний пристрій - 1шт. Сумка - 1шт. Інструкція |
| Напруга акумулятора | 40 В |
| Продуктивність нагнітання повітря | 1400 куб.м/год |
| Серія | CONNECTA SERIES 20V |
| Система подрібнення при зборі | немає |
| Тип двигуна | Акумуляторний |
| Швидкість потоку повітря | 252 км/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 548,94 ₴








