-15%

Верстак BLACK+DECKER WM 536 (WM536)
8 083 ₴
6 864,36 ₴
- Готово до відправки
- Код: WM536
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Робочі висоти 775/795 мм; Габарити в складеному вигляді (ШхВхГ) 610х740х195мм; Розкриття лещат 0-136 мм; Довжина лещат 610 мм; Максимально ширина борченого столу (лищата розкрити) 384 мм; Число положень лещать 1; Максимально вертикальне навантаження 250 кг; Вертикальний затискач Ні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Довжина лещат | 610 мм |
| Максимальна ширина робочого столу | 384 мм |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Робочі висоти | 795 мм |
| Число положень лещать | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 864,36 ₴
